Facebook
dawniej: Wydział Technologii Żywności, Wydział Technologii Rolno-Spożywczej

photo1 photo2 photo3 photo4 photo5 photo6 photo7 photo8 photo9 photo10


Obóz Naukowy Adamed SmartUp w SGGW edycja 2018

wtorek 17.07.2018

Najzdolniejsza młodzież z całej Polski na innowacyjnym „Obozie Naukowym ADAMED SmartUP w SGGW”

Aż dwa tygodnie intensywnych zajęć praktycznych i teoretycznych z różnych dziedzin nauk ścisłych i przyrodniczych. Grupa 50 najlepszych, z ponad 9 000 chętnych, już wkrótce rozpocznie Obóz Naukowy ADAMED SmartUP w SGGW, który odbędzie się na kampusie SGGW w terminie 15-28 lipca br. Jest to szansa dla młodych pasjonatów na naukę w specjalistycznych laboratoriach i pracowniach badawczych pod okiem wybitnych naukowców.

„Żywność dla kosmonautów”, „Drukowanie żywności” czy „Wielki świat mikroorganizmów” to tylko nieliczne z zajęć czekających na tegorocznych uczestników obozu. Plan zajęć obfituje w wiele wycieczek do miejsc, które musi odwiedzić każdy młody naukowiec np. Narodowe Centrum Badań Jądrowych, czy Centrum Badawczo-Rozwojowe Grupy Adamed w Pieńkowie. Obozowicze korzystać będą z profesjonalnie wyposażonych laboratoriów WNoŻ SGGW, a dla większości z nich będzie to w ogóle pierwszy kontakt z laboratorium.

– Jest nam niezwykle miło, że Wydział Nauk o Żywności SGGW wraz z Fundacją Grupy Adamed już po raz czwarty organizuje obóz naukowy dla wybitnie uzdolnionej młodzieży z całej Polski. Młodzi ludzie, których gościmy to przyszłość polskiej nauki i bardzo cieszymy się, że SGGW ma możliwość uczestniczyć w procesie edukacji młodych pasjonatów. Dzięki zajęciom w profesjonalnie wyposażonych laboratoriach uczestnicy obozu ADAMED SmartUP w SGGW mają szansę przeżyć fascynującą przygodę w świecie nauki – mówi prof. dr hab. Mirosław Słowiński, Dziekan Wydziału Nauk o Żywności SGGW w Warszawie.

Kolejna już, 4. edycja projektu Obóz Naukowy Adamed SmartUP w SGGW rozpoczęła się 15 lipca a zakończy 28 lipca 2018 r. Projekt jest realizowany dzięki dofinansowaniu NCBiR w ramach ścieżki POWER.


Copyright © 2013 – Wydział Nauk o Żywności - *Zaloguj się* - Napisz do administratora stron -