Sukces Koła Naukowego Technologów Żywności na XXXVII Przeglądzie Dorobku Kół Naukowych SGGW

przeglad14 stycznia 2011 roku odbył się Przegląd Dorobku Kół Naukowych SGGW. Koła Naukowe SGGW zaprezentowały swoje osiągnięcia już po raz trzydziesty siódmy. Organizatorami tegorocznego Przeglądu były Koło Naukowe Logistyki oraz Koło Naukowe Ekonomistów działające przy Wydziale Nauk Ekonomicznych. Zgłoszono 97 prac naukowych i 37 posterów.
Wszystkie zgłoszone prace zostały podzielone na osiem sekcji tematycznych:
Sekcja I „Świat roślin”
Sekcja II „Świat zwierząt I”
Sekcja III „Świat zwierząt II”
Sekcja IV „Socjologia, Ekonomia, Konsument”
Sekcja V „Prace przeglądowe”
Sekcja VI „Inicjatywy i akcje studenckie”
Sekcja VII „Środowisko i Technika”
Sekcja VIII „Postery”
Komisje, w których składzie zasiadali przedstawiciele prawie wszystkich wydziałów SGGW, bardzo wysoko ocenili poziom prac na tegorocznym Przeglądzie. W rankingu kół naukowych, uwzględniającym liczbę zgłoszonych prac z danego koła oraz liczbę prac nagrodzonych i wyróżnionych, pierwsze miejsce zdobyło Koło Naukowe Leśników. Drugie miejsce przypadło Kołu Naukowemu Medyków Weterynaryjnych, natomiast trzecie przyznano Kołu Naukowemu Technologów Żywności. Członkowie naszego koła wygłosili w sumie 8 referatów oraz zaprezentowali 7 posterów.