Warsztaty dla studentów WNoŻ SGGW w Warszawie!

Szanowni Studenci Wydziału Nauk o Żywności!

Zapraszamy na warsztaty pt.: „Jak się znaleźć na rynku pracy” (II edycja) – termin: 18.11.2016 (godziny 8-14)

oraz „Wystąpienia publiczne, podstawy radzenia sobie ze stresem” – termin: 02.12.2016 (godziny 8-14)

Warsztaty prowadzone będą przez specjalistów z Auchan Polska sp. z.o.o.

Ilość miejsc – ograniczona!  W warsztatach może wziąć udział maksymalnie 30 osób.

Deklaracje chęci wzięcia udziału w warsztatach można przesyłać do 04 listopada 2016 r. na adres tomasz_florowski@sggw.pl

W zgłoszeniu należy podać:

Tytuł e-maila: Zgłoszenie na warsztaty

1. Imię i nazwisko, numer albumu
  2. Nazwę kierunku studiów
  3. Tryb i rok studiów
  4. Kontaktowy adres e-mailowy
  5. Tytuł warsztatów których dotyczy zgłoszenie

(Zgłoszenia niekompletne nie będą uwzględniane)

W przypadku zgłoszenia się większej ilości osób niż maksymalna liczebność grupy – uczestnicy warsztatów zostaną wytypowani przez losowanie. O wynikach losowania osoby zainteresowane zostaną poinformowane e-mailowo. Z pozostałych osób zostanie stworzona lista rezerwowa. Po zakwalifikowaniu na warsztaty wzięcie w nich udziału jest obowiązkowe!

Uwaga! Warsztaty nie zwalniają z zajęć dydaktycznych przewidzianych planem studiów.