Zapraszamy na Dzień Otwarty

Szanowni maturzyści oraz inne zainteresowane osoby!
10 lutego 2021 r. w godzinach 9.00-15.00 odbędzie się Wirtualny Dzień Otwarty SGGW w Warszawie

Zapraszamy do odwiedzenia wirtualnego stoiska Wydziału Technologii Żywności (WTŻ)!

Na naszym wydziale oferujemy trzy kierunki studiów:
Bezpieczeństwo żywności
Technologia żywności i żywienie człowieka
Towaroznawstwo w biogospodarce

Podczas Wirtualnego Dnia Otwartego zapoznacie się m.in. z ofertą wydziału, zobaczycie naszą bazę naukowo- dydaktyczną, dowiecie się gdzie można pracować po ukończeniu naszych kierunków oraz jak otrzymać wsparcie finansowe, opowiemy Wam także o praktykach i stażach, o możliwościach studiowania na wymianach międzynarodowych.

Nasi studenci opowiedzą Wam jak się u nas studiuje oraz jak można przy tym rozwijać swoje zainteresowania i pasje.

Czekamy na Was na czacie w godz. 9.00-15.00

Odpowiemy na wszystkie pytania oraz udzielimy wskazówek, co zrobić, aby studiować na Wydziale Technologii Żywności.

Do zobaczenia!