DJB DORADZTWO – KONSULTANT DS. WDROŻEŃ

DJB DORADZTWO to dynamicznie rozwijająca się firma, która zajmuje się wdrażaniem systemów zarządzania na terenie całego kraju. Od 2000 r. firma zbudowała pozycję jednego z liderów w swojej branży wdrażając systemy zarządzania i prowadząc szkolenia u ponad 1200 firm w całej Polsce. Obecnie poszukujemy kandydata/tki na stanowisko:

KONSULTANT DS. WDROŻEŃ

ref.: KONS_Ż/ŁÓDŹ/2016

Wymagania:

• status studenta/tki kierunku technologia żywności lub pokrewnego,
  • wiedza na temat systemów HACCP, ISO 22000, BRC, IFS, GMP+,
  • gotowość do odbywania podróży służbowych (mile widziane prawo jazdy i własny samochód),
  • dyspozycyjność co najmniej 3 dni w tygodniu.

Zadania:

• realizacja wdrożeń ww. systemów,
  • konsultacje indywidualne dla klientów,
  • prowadzenie dokumentacji podejmowanych działań.

Oferujemy:

• stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę – zlecenia (po okresie próbnym umowa o pracę), możliwość odbycia praktyk/ stażu.
  • wsparcie w postaci szkoleń stanowiskowych,
  • stałe wynagrodzenie,
  • możliwość rozwoju zawodowego w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku.

Oferty z symbolem ref. prosimy składać osobiście w biurze : DJB Doradztwo, ul. Gdańska 126/128 lok. 101, 90-520 Łódź
lub przesyłać na adres: rekrutacja@djb-doradztwo.pl

Prosimy o załączenie klauzuli „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę DJB Doradztwo z siedzibą w Łodzi przy ul. Gdańskiej 126/128 dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacyjnego, zgodnie z przepisami ustawy z 29.08.1997 o ochronie danych osobowych (dz. u. z 2002 r. nr 101, poz. 926 z poź. zm.). Przyjmuję do wiadomości, że przysługuje mi prawo wglądu do treści moich danych oraz ich poprawiania”. Zastrzegamy sobie prawo do odpowiedzi tylko na wybrane zgłoszenia.