Oferta stażu w firmie DSM Nutritional Products

wtorek 1.03.2016

dsmDSM Nutritional Products jest czołowym, światowym producentem witamin, karotenoidów oraz innowacyjnych preparatów przeznaczonych dla przemysłu farmaceutycznego, paszowego, spożywczego i kosmetycznego. Celem firmy tworzenie lepszych warunków życiowych dla ludzi dzisiaj, a także dla przyszłych pokoleń.

Jesteś zainteresowany rozwojem w dziedzinie żywienia, kontroli i systemów jakości, produkcji lub administracji?
Dołącz do Zespołu DSM Nutricional!

Fundacja Rozwoju Talentów w ramach IX edycji Programu Stażowego STUDENT NA RYNKU PRACY
poszukuje

studentów od III do V roku studiów z kierunków technologia żywności, żywienie człowieka, inżynieria produkcji, inżynieria chemiczna, chemia, biotechnologia, towaroznawstwo, ekonomia, zarządzanie, BHP lub podobnych.

Ogłoszenie do pobrania