Konkurs o przyznanie środków finansowych na realizację zadań badawczych w ramach wewnętrznego trybu konkursowego w SGGW dla młodego pracownika nauki/uczestnika studiów doktoranckich

Dziekan Wydziału Nauk o Żywności ogłasza konkurs o przyznanie środków finansowych na realizację zadań badawczych w ramach wewnętrznego trybu konkursowego w SGGW dla młodego pracownika nauki/uczestnika studiów doktoranckich.

Termin składania wniosków do dziekanatu (mgr inż. J.Miselhorn) upływa w dniu 28 kwietnia 2016 roku (godz. 15).

Szczegółowa dokumentacja konkursowa wraz z formularzem wniosku i załącznikami będzie dostępna w Dziekanacie (mgr inż. J.Miselhorn), jak również zostanie przesłana do wszystkich pracowników i doktorantów Wydziału Nauk o Żywności drogą elektroniczną.

29 kwietnia na stronie internetowej Wydziału, zostanie ogłoszona lista złożonych wniosków.