Komunikat Wydziałowej Komisji Wyborczej

Informujemy, że 18 kwietnia br. elektorzy wchodzący w skład Wydziałowego Kolegium Elektorów do wyboru dziekana i prodziekanów dokonali zgłoszeń kandydatów na funkcję Dziekana Wydziału Nauk o Żywności SGGW na kadencję 2016/2017 – 2019/2020.

Spośród zgłoszonych kandydatów wymogi ust. 70 i 35 Regulaminu wyborów w SGGW spełnia jeden z Kandydatów.

Jest to:

Prof. dr hab. inż. Mirosław Słowiński

Zgodę na kandydowanie w terminie przewidzianym w ust. 35 Regulaminu wyborów w SGGW wyraził jeden z wybranych kandydatów – Prof. dr hab. inż. Mirosław Słowiński

Jednocześnie przypominamy, że spotkanie Pracowników, Studentów i Doktorantów Wydziału z Kandydatami na Dziekana odbędzie się 25 kwietnia o godz. 14.00 w Auli 1, a wybór Dziekana nastąpi 29 kwietnia o godz. 12.00 w Sali Rady Wydziału.

Wydziałowa Komisja Wyborcza