XXII Międzynarodowa Konferencja Studenckich Kół Naukowych

W dniach 25-26 maja br. Studenci IV roku z Koła Naukowego Technologów Żywności wzięli udział w XXII Międzynarodowej Konferencji Studenckich Kół Naukowych Uniwersytetu Przyrodniczego we Wrocławiu.

W sekcji Biotechnologii, technologii żywności i żywienia człowieka zaprezentowali dwa referaty:

-> Ewa Nadolnik i Katarzyna Niksińska pod opieką dra. inż. Andrzeja Cendrowskiego zaprezentowały referat pt. “Dżemy z superowoców jako źródło składników bioaktywnych”, za który otrzymały 3 miejsce

-> Michał Wójcicki i Aleksander Żuwalski pod opieką dra. hab. Stanisława Błażejaka, prof. SGGW oraz dr inż. Iwony Gientki zaprezentowali referat pt. “Ocena jakości mikrobiologicznej żywności minimalnie przetworzonej podczas przechowywania”