Sukces naszego pracownika!

piątek 7.07.2017

Pracownik naszego Wydziału dr inż. Artur Wiktor otrzymał prestiżową nagrodę Polskiego Towarzystwa Technologów Żywności za najlepszą pracę doktorską z zakresu nauk o żywności w roku 2016 pt. „Badanie wpływu pulsacyjnego pola elektrycznego (PEF) na przebieg suszenia i zamrażania tkanki roślinnej oraz jej wybrane właściwości”. Praca doktorska realizowana była pod kierunkiem Pani prof. dr hab. Doroty Witrowej-Rajchert.

Nagrodę wręczyła prezes Polskiego Towarzystwa Technologów Żywności, Pani prof. dr hab. Agnieszka Kita podczas XLIII Sesji Naukowej Komitetu Nauk o Żywności i Żywieniu Polskiej Akademii Nauk „Żywność dla Przyszłości”, która odbyła się 4-5 lipca we Wrocławiu.