V Sympozjum Naukowe w Kirach pt.:”Drobnoustroje i ich metabolity – mikroświat wielkich możliwości”

czwartek 24.05.2018

Po raz kolejny mamy zaszczyt zaprosić na Sympozjum Naukowe w Kirach pt.: „Drobnoustroje i ich metabolity – mikroświat wielkich możliwości”. Nasze spotkanie będzie miało szczególny wymiar, gdyż odbędzie się po raz piąty, a zatem czeka nas skromny (ale jednak) jubileusz. Z tej okazji liczymy na udział w Sympozjum tych wszystkich, którzy uczestniczyli w poprzednich edycjach oraz nowych uczestników, dla których drobnoustroje ciągle są fascynujące.

Sympozjum odbędzie się w Kirach w dniach 12-14 września 2018 r. Więcej informacji znajdziecie Państwo tutaj.