Erasmus+-rekrutacja podstawowa na rok akademicki 2021/2022

Rozpoczyna się nabór podstawowy na studia wymienne w ramach programu Erasmus+ na rok akademicki 2021/2022.

 Nabór trwa od 23.11 2020 – 08. 01.2021.

Studenci aplikują za pomocą formularza  zgłoszeniowego. Formularz zgłoszeniowy należy przesłać do koordynatora wydziałowego  – dr hab. Magdalena Wirkowska-Wojdyła: magdalena_wirkowska@sggw.edu.pl

Umowy bilateralne (oferta miejsc na uczelniach partnerskich dostępna TUTAJ)  obowiązujące na Wydziale Technologii Żywności, podpisane z uczelniami partnerskimi, dotyczą głównie obszarów food processing, food technology, food sciences, food safety. Studenci wszystkich kierunków (technologia żywności i żywienie człowieka, towaroznawstwo w biogospodarce, bezpieczeństwo żywności) mogą wziąć udział w rekrutacji i wyjechać na studia wymienne!!!!

Student na etapie wyboru uczelni partnerskiej powinien:
– zapoznać się z ofertą miejsc na uczelniach partnerskich
– przejrzeć strony internetowe uczelni partnerskich.
– wybrać uczelnię, zwracając szczególną uwagę na proponowany program studiów przez uczelnię partnerską w stosunku do programu obowiązującego studenta w SGGW.

Szczegółowe zasady naboru można znaleźć TUTAJ.

Studenta obowiązuje wybór języka, w którym będą prowadzone wykłady – informacja o tym znajduje się  w tabeli z miejscami.  Studenci zostaną powiadomieni o szczegółach egzaminu językowego (sala, godzina).

Studenci studiujący po angielsku nie muszą zdawać egzaminu językowego.

Ponadto  BWM w trybie ciągłym prowadzi nabór na praktyki Erasmus. Na praktyki studenci aplikują bezpośrednio do BWM  i  jeśli dotyczy zgłaszają konieczność przystąpienia do egzaminu językowego.