Konkurs fotograficzny sieci uczelni CASEE

Casee Międzynarodowa sieć uczelni CASEE zaprasza wszystkich studentów i pracowników uczelni do udziału w konkursie fotograficznym, aby znaleźć najbardziej reprezentatywne zdjęcie dla CASEE

CASEE to sieć 30 uniwersytetów przyrodniczych w Europie Środkowej i Południowo-Wschodniej m.in. Polski, Węgier, Czech, Słowacji, Rumunii, Bułgarii, Słowenii etc.

Celem sieci jest:

– Wzmocnienie badań, edukacji i rozwoju uczelni wyższych w regionie
– Opracowanie wspólnych badań naukowych, edukacyjnych i innych (np. wspólnych programów nauczania, wspólnej oferty edukacyjnej, szkół letnich) a także rozwój strukturalny oraz rozwój zasobów ludzkich

W konkursie szukamy zdjęć, które przedstawiają któryś z tych celów i dotyczą cech wspólnych nauk przyrodniczych lub są związane z regionem Dunaju. Zdjęcia będą stanowić, obok logo, podstawę znaku CASEE i będą wykorzystywane na stronie sieci i w materiałach promocyjnych.

Zdjęcia laureatów zostaną przedstawione na konferencji CASEE, która będzie miała miejsce 28 – 29 kwietnia w Gödöllö (Węgry). Zwycięzca otrzyma bezpłatną rejestrację na tą konferencję i niespodzianką. Prawdopodobnie będą dodatkowe nagrody.

Zdjęcia muszą być oryginalnym dziełem uczestnika i nie były jeszcze nigdzie opublikowane. Tylko zdjęcia w formie cyfrowej będą akceptowane (JPEG, GIF lub TIFF). Zdjęcia powinny być w dobrej rozdzielczości, tak żeby dłuższa część zdjęcia miała minimum 3000 pixeli. Zdjęcia w formie panoramy są mile widziane.

Więcej informacji o konkursie TUTAJ
Deadline na przesyłanie zdjęć: 1 kwietnia 2011 r.
Kopię maila do organizatorów proszę przesłać na adres: katarzyna_kruszewska@sggw.pl