Nabór na LLP/Erasmus na rok akademicki 2012/13

Nabór na studia wymienne trwa w dniach 5 grudnia 2012 – 18 stycznia 2013* i jest planowany na cały rok akademicki 2013/2014 (semestr zimowy,letni, cały rok).

Student jest zobowiązany w trakcie trwania naboru do zapoznania się z ofertą uczelni i zgłoszenia do koordynatora wydziałowego (Magdalena Wirkowska: magdalena_wirkowska@sggw.pl) swojego wyboru konkretnej uczelni.

Oferta miejsc z uczelni partnerskich jest skierowana głównie do studentów kierunku Technologia Żywności i Żywienie. Studenci kierunków Towaroznawstwo oraz Bezpieczeństwo Żywności również mogą korzystać z tych miejsc, po uprzednim zapoznaniu się z programem studiów uczelni partnerskich i sprawdzeniu czy dany program jest zgodny z ich kierunkiem
studiów. Dodatkowo student powinien powiadomić czy posiada certyfikat z języka obowiązującego do wyjazdu do danego kraju lub w przypadku braku zgłosić Państwu uczestnictwo w egzaminie przeprowadzanym przez BWM. Wszystkie te dane student powinien zawrzeć w formularzu elektronicznym (formularz w załączniku), który obowiązkowo przesyła do koordynatora wydziału, z którego umowy korzysta.

*Egzamin z języka* (angielski, niemiecki, francuski, hiszpański i włoski) *planowany jest na 9 lutego 2013* (sobota). Termin ten jest jedynym i niezmienialnym. Studenta obowiązuje wybór języka, w którym będą prowadzone wykłady — informacja o tym znajduje się przy każdej umowie.

zasady naboru, WNoŻ uczelnie partnerskie, formularz zgłoszeniowy