Zarządzanie własnością intelektualną w projektach – szkolenie!

Biuro Międzynarodowych Projektów Badawczych serdecznie zaprasza na szkolenie dotyczące *Zarządzania własnością intelektualną w projektach*. Spotkanie odbędzie się *24 maja w Sali A w budynku Aula Kryształowa, w godz.13.00-16.00*.

Szkolenie zostanie poprowadzone przez pana Bartosza Majewskiego z Krajowego Punktu Kontaktowego.

Tematyka ochrony własności intelektualnej jest niezwykle ważnym zagadnieniem na każdym etapie realizacji projektu. Zapraszamy zatem wszystkich zainteresowanych naukowców pragnących aplikować do projektów oraz uczestniczących w projektach na nasze szkolenie.

Osoby zainteresowane wzięciem udziału w szkoleniu uprzejmie prosimy o wypełnienie formularza zgłoszeniowego oraz przesłanie go na adres: _malgorzata_ciborowska@sggw.pl_do dnia 20 maja 2013 r. do godz. 16.00.

Szczegółowych informacji dotyczących szkolenia udziela Małgorzata Ciborowska: malgorzata_ciborowska@sggw.pl, tel: 22 59 318 41.