Studencka konferencja “Brave New Thinking, Brave New Science, Brave New World”

PLAKAT_BRAVE_2014_A3Serdecznie zapraszamy studentów I, II i III stopnia do udziału w Scientific Student Conference “Brave New Thinking, Brave New Science, Brave New World”organizowanej w ramach EuroLeague for Life Sciences (ELLS) w Szkole Głównej Gospodarstwa Wiejskiego w dniach 14-15 listopada 2014 r.

Od 1 kwietnia do 15 czerwca 2014 r. jest uruchomiony system rejestracji abstraktów składanych przez studentów w ramach trzech następujących tematów:

• Sustainable, green and smart development
  • Economy and innovation
  • Agribusiness form modern society

Po 15 czerwca komitety naukowe na każdej z 7-miu partnerskich uczelni stowarzyszonych w ramach ELLS dokonają preselekcji nadesłanych zgłoszeń. Finalna selekcja odbędzie się w SGGW a wyniki będą opublikowane pod koniec sierpnia 2014 r. Studenci mogą zaprezentować swoją pracę w formie prezentacji ustnej bądź prezentacji posterowej. Autorzy najlepszych prezentacji otrzymają nagrody (3 nagrody w każdej kategorii, najlepsza prezentacja ustna 500 EUR, najlepsza prezentacja plakatowa 200 EUR). Szczegółowe informacje dotyczące rejestracji abstraktów, wytycznych nt. prezentacji ustnych i plakatowych, terminów oraz programu konferencji dostępne są pod adresem: ells2014.sggw.pl/pages/home/.