Konkurs o przyznanie środków finansowych na realizację zadań badawczych w ramach wewnętrznego trybu konkursowego SGGW dla młodego pracownika nauki/uczestnika studiów doktornackich

Dziekan Wydziału Nauk o Żywności

ogłasza konkurs o przyznanie środków finansowych na realizację zadań badawczych w ramach wewnętrznego trybu konkursowego w SGGW dla młodego pracownika nauki/uczestnika studiów doktoranckich.

1. Termin składania wniosków do dziekanatu (mgr inż. J. Miselhorn) upływa w dniu 16 maja 2014 roku. 19 maja 2014 r., na stronie internetowej Wydziału, zostanie ogłoszona lista złożonych wniosków.

2. W wewnętrznym trybie konkursowym przewiduje się finansowanie:

• zadań badawczych realizowanych w ramach pracy na stopień doktora;
  • zadań badawczych realizowanych w ramach pracy na stopień doktora habilitowanego;
  • rozwoju specjalności naukowej w jednostce.

3. W konkursie nie mogą wziąć udziału osoby, które uzyskały finansowanie badań naukowych lub prac rozwojowych, służących rozwojowi młodych naukowców oraz uczestników studiów doktoranckich, finansowanych w wewnętrznym trybie konkursowym w roku poprzednim.

4. Do podziału na Wydziale jest 127 730 zł. Proponowana górna granica finansowania poszczególnych zadań badawczych wynosi 18 tys. zł.

5. Zasady wewnętrznego trybu konkursowego na prowadzenie badań naukowych, służących rozwojowi młodych naukowców i uczestników studiów doktoranckich w SGGW zawarte są w załączeniu.

6. Wnioski muszą być przygotowanie zgodnie z drukami znajdującymi się w zał. 1 i 2.

7. Każdy wniosek zostanie oceniony przez 2 recenzentów, będących samodzielnymi pracownikami Wydziału. Na podstawie tych recenzji Komisja powołana przez Dziekana wyda decyzję o przyznaniu środków. Finansowane będą wnioski, które uzyskały minimum 50% maksymalnej liczby punktów.

8. Wszyscy uczestnicy konkursu zostaną poinformowani pisemnie o jego wynikach.

Zasady wewnętrznego trybu konkursowego na prowadzenie badań naukowych służących rozwojowi młodych naukowców oraz uczestników studiów doktoranckich w SGGW

Załącznik 1

Załącznik 2