Zaproszenie na wykład dr Harrego G. Harrisa

wtorek 13.05.2014

Top500Stowarzyszenie Top 500 Innovators we współpracy z Ambasadą USA organizuje wykład dr Harrego G. Harrisa pt.:

ENTREPRENEURIAL SUCCESS: A Strategic Look at Vision, Opportunities and Challenges in a Global Competitive Market„, który odbędzie się 15 maja 2014 r. w godz.: 18:00 – 19:30 w Sali Senatu Uniwersytetu Warszawskiego, ul. Krakowskie Przedmieście 26/28. Zapraszamy wszystkich do udziału!

Dr Harry G. Harris to m.in.: przedsiębiorca, który odnosi spektakularne sukcesy w branży ochrony zdrowia w Stanach Zjednoczonych, absolwent Uniwersytetu Kalifornijskiego w Berkeley i wieloletni wybitny wykładowca akademicki. Wykład będzie okazją do poznania najlepszych praktyk w zakresie skutecznego prowadzenia biznesu w skali światowej, budowaniu strategii oraz wyzwań współczesnego rynku.