WNoŻ partnerem Konsorcjum Badań Środowiska i Innowacyjnych Technologii Żywności dla Jakości Życia (EnFoodLife)

logo mniswCentrum Innowacji i Transferu Technologii SGGW informuje o zakończeniu procesu aktualizacji Polskiej Mapy Drogowej Infrastruktury Badawczej (PMDIB).

Przedsięwzięcie pt. “Centrum Badań Środowiska i Innowacyjnych Technologii Żywności dla Jakości Życia”, koordynowane przez Uniwersytet Warmińsko-Mazurski w Olsztynie zostało umieszczone na Polskiej Mapie Drogowej Infrastruktury Badawczej.

Projekt “Centrum Badań Środowiska i Innowacyjnych Technologii Żywności dla Jakości Życia” jest przedsięwzięciem Konsorcjum Badań Środowiska i Innowacyjnych Technologii Żywności dla Jakości Życia (EnFoodLife), partnerem którego jest Wydział Nauk o Żywności Szkoły Głównej Gospodarstwa Wiejskiego w Warszawie.

Minister Nauki i Szkolnictwa Wyższego, opierając się na rekomendacjach Zespołu doradczego ds. PMDIB, podjęła następujące decyzje:

• na PMDIB zostanie wpisanych 20 nowych propozycji przedsięwzięć w zakresie  infrastruktury badawczej;
  • założenia 5 obecnych na PMDIB przedsięwzięć zostaną zaktualizowane, zgodnie z propozycjami i modyfikacjami zgłoszonymi w ramach II etapu aktualizacji PMDIB.

Szczegółowe informacje na temat procesu aktualizacji mapy znajdują się na stronie:

MNiSW przewiduje, że kolejna aktualizacja PMDIB zostanie ogłoszona na przełomie lat 2016/2017.