ERASMUS MUNDUS, Projekt IAMONET-RU etap 5 – wznowienie NABORU dla kandydatów z UE

czwartek 4.09.2014
iamonetBiuro Wspólpracy Międzynarodowej informuje, że II nabór dla kandydatów z UE w ramach projektu IAMONET-RU V będzie wznowiony w terminie 3 września – 25 października 2014

Procedura aplikacyjna:

W II naborze w ramach projektu IAMONET-RU aplikacje należy wypełnic na pośrednictwm Application Tool.

Formularz aplikacyjny będzie dostępny 3/09 na stronie projektu IAMONET-RU.

Po wypełnieniu Formularza aplikacyjnego, na wskazany adres mailowy, zostanie przesłana wiadomość z informacjami o dalszych krokach:

1) kandydaci otrzymają Application Identification Number (po zakończeniu procesu rekrutacji wyniki selekcji będą opublikowane na stronie projektu z wykorzystaniem AIN),

2) kandydaci muszą wydrukować otrzymany Formularz aplikacyjny, podpisać Formularz, przygotować pozostałe wymagane dokumenty, a następnie zeskanować Formularz wraz z załącznikami w formie jednego pliku PDF max. 5Mb i załadować na wskazanej stronie internetowej (UWAGA: link do strony będzie aktywny tylko 2 dni!!!).

DEADLINE na przesłanie aplikacji upływa 25 paźździernika 2014r.

Więcej informacji