Przedstawicielstwo Komisji Europejskiej w Polsce

projekt_warszawa praca28 listopada b.r. w Szkole Głównej Gospodarstwa Wiejskiego w Warszawie podczas warsztatów dla studentów będzie obecne Przedstawicielstwo Komisji Europejskiej w Polsce jako partner Projektu: Praca. Warszawa.

Na stoisku informacyjnym Komisji będzie możliwe uzyskanie informacji na temat staży i pracy w unijnych instytucjach zarówno dla uczestników warsztatów jak i innych zainteresowanych osób.

Na miejscu będzie można uzyskać informacje ze strony przedstawiciela Komisji Europejskiej.

Stoisko informacyjne będzie dostępne w godzinach 9:00-16:00 w budynku nr 9 (Aula Kryształowa) w holu głównym w Szkole Głównej Gospodarstwa Wiejskiego.

Tuatj mogą znaleźć Państwo informacje o Projekcie: Praca i stoisku informacyjnym.

Tutaj znajduje się także relacja z uniwersytetów, na których byliśmy obecni razem ze stoiskiem informacyjnym.

Informacje na temat Projektu: Praca są dostępne tutaj.