ERASMUS MUNDUS, Projekt IAMONET-RU etap 5 – OSTATNI NABÓR

środa 25.02.2015
iamonetBiuro Współpracy Międzynarodowej informuje, że III (ostatni) nabór dla kandydatów z UE w ramach projektu IAMONET-RU V będzie prowadzony w terminie 1 marca – 15 czerwca 2015 r.Procedura aplikacyjna:

W III naborze w ramach projektu IAMONET-RU aplikacje należy wypełnić na pośrednictwem Application Tool.

Formularz aplikacyjny będzie dostępny na stronie IAMONET-RU od 1 marca 2015 r.

Po wypełnieniu Formularza aplikacyjnego, na wskazany adres mailowy, zostanie przesłana wiadomość z informacjami o dalszych krokach:

1) kandydaci otrzymają Application Identification Number,  po zakończeniu procesu rekrutacji wyniki selekcji będą opublikowane na stronie projektu z wykorzystaniem AIN.

2) kandydaci muszą wydrukować otrzymany Formularz aplikacyjny, podpisać Formularz, przygotować pozostałe wymagane dokumenty, a następnie zeskanować Formularz wraz z załącznikami w formie jednego pliku PDF max. 5Mb i załadować na wskazanej stronie internetowej (UWAGA: link do strony będzie aktywny tylko 2 dni!!!).

DEADLINE na przesłanie aplikacji upływa 15 czerwca 2015 r.

Szczegółowe informacje