III edycja Programu Stażowego SNRP – Student Na Rynku Pracy

fundacjaStudenci i Absolwenci!

6 marca startuje VIII edycja Programu Stażowego SNRP – Student Na Rynku Pracy organizowana przez Fundację Rozwoju Talentów.

Czy wiecie, że ponad 70 % naszych stażystów zostaje zatrudnionych w firmach, w których odbywali staż? Dołączcie do tego grona! Już 6 marca startuje VIII edycja Programu Stażowego SNRP – Student Na Rynku Pracy. Zarejestrujcie się. To nic nie kosztuje poza odrobiną dobrych chęci i motywacji. Nie zmarnujcie swojej szansy!

Rejestracja trwa od 6 – 29 marca 2015r. włącznie.

Proponujemy wam 55 płatnych staży, w 4 województwach, w 22 różnych działach, w obszarach:

• Agrobiznesu
  • Badań i Rozwoju
  • HR
  • IT
  • Jakości
  • Księgowości
  • Marketingu
  • Planowania
  • Produkcji
  • Produkcji Elektronicznej
  • Produkcji Medycznej
  • Produkcji Roślinnej
  • Technologii
  • Utrzymania Ruchu
  • Zakupów

Staże oferują topowi Pracodawcy:

Amica Wronki, Bonduelle Polska, GlaxoSmithKline, HOCHLAND Polska, Kimball Electronics, PEPCO, Procter&Gamble, Top Farms Wielkopolska, Twinings, ZT „Kruszwica”

pracodawcy

Wejdźcie na stronę fundacji www.FundacjaRozwojuTalentow.pl:

1. Kliknijcie „Zgłoś się na staż”
  2. Wybierzcie interesująca was ofertę
  3. Wypełnijcie formularz rejestracyjny

Zachęcamy również do wzięcia udziału w konkursie. Mamy dla was podwójne wejściówki do Multikina. Szczegóły na stronie facebook’a fbFundacjiRozwojuTalentów.

FRT2015_banner_630x320 FRT2015_banner_630x3202 FRT2015_banner_630x3203 FRT2015_banner_630x3204