Bezpłatne kursy e-learningowe: – Podstawy negocjacji, Jak korzystnie podpisywać >> umowy?

Centrum Innowacji i Transferu Wiedzy w Agrobiznesie (CITWA) Szkoły  Głównej Gospodarstwa Wiejskiego w Warszawie zaprasza na dwa bezpłatne kursy e-learningowe:

Podstawy negocjacji,  Jak korzystnie podpisywać  umowy? […]

Dla kogo?
Kursy zostały przygotowane z myślą o studentach i kadrze naukowej Szkoły  Głównej Gospodarstwa Wiejskiego w Warszawie na zlecenie Centrum Innowacji  i Transferu Wiedzy w Agrobiznesie w ramach realizacji projekt dofinansowanego przez Narodowe Centrum Badań i Rozwoju.
Po co?
Kursy można przeglądać wielokrotnie, dlatego najlepiej sprawdzą się w roli podręcznych poradników wykorzystywanych w razie potrzeby.

Gdzie?
Informacje oraz linki do kursów znajdziesz w aktualnościach, na naszej
stronie  http://innowacje.sggw.pl/

PAMIĘTAJ!
Treść kursu będzie rozwijana, a zapisując się na kurs zyskujesz bezpłatny  dostęp do każdej jego aktualizacji.

Uprzejmie prosimy o rozpowszechnienie informacji o szkoleniach Centrum  Innowacji i Transferu Wiedzy w Agrobiznesie wśród pracowników oraz  studentów SGGW w Warszawie