Do 30 listopada rekrutacja do Akademii Menedżera Zrównoważonego Rozwoju

GDOS-001-01-zakumaj_300x250

Bezpłatne szkolenia w ramach Akademii Menedżera Zrównoważonego Rozwoju. Rekrutacja trwa!

Jeśli chcesz dowiedzieć się, jak dobrze zrealizować projekt w zakresie zrównoważonego rozwoju, rozwinąć kompetencje menedżerskie, zgłębić wiedzę na temat obszarów Natura 2000 oraz poznać praktyczne rozwiązania związane z ideą zrównoważonego rozwoju, zgłoś swoją aplikację do Akademii.

Już w połowie grudnia 24 studentów weźmie udział w ciekawych warsztatach oraz wyjazdach studyjnych. Zwieńczeniem Akademii będzie grupowa praca nad projektem, a najlepsi będą zaproszeni do odbycia płatnego stażu w Generalnej Dyrekcji Ochrony Środowiska lub wybranej Regionalnej Dyrekcji Ochrony Środowiska.

termin zgłoszeń do 30 listopada. Szczegółowy program Akademii oraz formularz rejestracyjny tutaj.