Erasmus nabór na rok akademicki 2014/15

erasmusNabór główny na  na studia wymienne trwa w dniach 25 listopada  2013 – 17 stycznia  2014 i  dotyczy wyjazdów na  semestr zimowy, letni oraz cały rok 2014/15.

Student jest zobowiązany w trakcie trwania naboru głównego do zapoznania się z ofertą uczelni i zgłoszenia do koordynatora wydziałowego: Magdalena Wirkowska (magdalena_wirkowska@sggw.pl) wyboru konkretnej uczelni. Lista uczelni, z którymi wydział ma podpisane umowy w załączniku.
Oferta miejsc z uczelni partnerskich jest skierowana głównie do studentów kierunku Technologia Żywności i Żywienie. Studenci kierunków Towaroznawstwo oraz Bezpieczeństwo Żywności również mogą korzystać z tych miejsc, po uprzednim zapoznaniu się z programem studiów uczelni partnerskich i sprawdzeniu czy dany program jest zgodny z ich kierunkiem studiów.
Dodatkowo student powinien powiadomić czy posiada certyfikat z języka obowiązującego do wyjazdu do danego kraju lub w
przypadku braku zgłosić Państwu uczestnictwo w egzaminie przeprowadzanym przez BWM. Wszystkie te dane student powinien zawrzeć w formularzu elektronicznym, który obowiązkowo przesyła do koordynatora wydziału, z którego umowy korzysta.

Egzamin z języka (angielski, niemiecki, francuski, hiszpański i włoski) planowany jest na 8 lutego (sobota). Studenta obowiązuje wybór języka, w którym będą prowadzone wykłady  informacja o tym znajduje się przy każdej umowie.

Studenci zostaną powiadomieni o szczegółach egzaminu (sala, godzina) na kilka dni przed egzaminem.  Aby ułatwić nam kontakt ze studentem bardzo proszę rejestrować w tabeli dane kontaktowe do studenta – telefon i adres e-mail.

Załączniki:

zasady naboru

formularz zgłoszeniowy

uczelnie partnerskie (dla kierunków TŻ, BŻ i TOW)

uczelnie partnerskie (dla kierunku TOW)