Warsztaty umiejętności dla studentów

co widzisz

Grupa Żywiec zaprasza na Warsztaty Umiejętności.

Jeżeli jesteś osobą, która dąży do doskonałości i z pasją poszukuje najlepszych dla siebie możliwości na rynku pracy,
a także dba o własny rozwój i nie lubi marnować czasu, już dziś aplikuj na Warsztaty Umiejętności.

Warsztaty Umiejętności są jednodniowym, aktywnym szkoleniem dla studentów  od III roku studiów I stopnia oraz studentów II stopnia, podczas którego pracownicy Działu Personalnego Grupy Żywiec, dzielą się swoją wiedzą i doświadczeniem odnośnie: efektywnego stawiania celów zawodowych, skutecznego planowania, dobrej komunikacji w grupie oraz sztuki autoprezentacji w procesie rekrutacji.

Warsztaty odbywają się w siedzibie firmy w Warszawie przy ul. Bitwy Warszawskiej 1920 r. w dwóch terminach: 11 i 12 marca 2010. Rekrutacja na szkolenie odbywa się na podstawie wypełnionych formularzy aplikacyjnych na stronie:

www.kariera.grupazywiec.pl

Termin składania aplikacji upływa 14 lutego 2010.

W razie pytań zapraszam do kontaktu:

Maciej Banasiak, e-mail: maciej.banasiak@g.pl