III edycja konkursu żywieniowego Nestlé

nestleJuż wkrótce rozpoczynamy III edycję ogólnopolskiego konkursu żywieniowego Nestlé dla studentów i absolwentów zainteresowanych zdrowym stylem życia.  Dla młodych osób jest on szansą na weryfikację i wykorzystanie posiadanej wiedzy w praktyce.  Inicjatywa jest realizowana w ramach strategii propagującej wiedzę o prawidłowym odżywianiu, zdrowiu i dobrym samopoczuciu (Nutrition, Health &Wellness). Zgodnie z nią firma Nestlé stara się być dla konsumentów partnerem w ich decyzjach zakupowych oraz doborze ich zbilansowanej diety – tak, by czuli się dobrze i świadomie się odżywiali – inwestując tym samym w swoje zdrowie.

Nestlé, realizując tę misję, ma jednocześnie świadomość jak ważna jest dziś rola osób, które interesują się zdrowym odżywianiem i chcą dzielić się swoją wiedzą z najbliższym otoczeniem. Dlatego po raz kolejny, w ramach ogólnopolskiego konkursu żywieniowego, firma postanowiła wesprzeć młodych studentów i absolwentów w zdobywaniu doświadczenia zawodowego.  Autorzy najlepszych zgłoszeń konkursowych mogą wygrać: 3 staże w Nestlé, udział w ogólnopolskiej konferencji naukowej w Rogowie pod opieką Specjalisty ds. Żywienia Nestlé i przedstawienie tam autorskiej prezentacji oraz szkolenie z autoprezentacji.

W tym roku zadaniem uczestników będzie zaprojektowanie akcji edukacyjnej promującej zdrowe odżywianie w ich otoczeniu społecznym.  Za pośrednictwem portalu Facebook będzie ich w tym wspierać znana już studentom Natalia Honorata Witalna – wirtualna postać, bohaterka I i II edycji projektu.

Informacje na temat konkursu będą dostępne na www.nestle.pl/pl/nhw, w serwisie Facebook www.facebook.com/NestlePolskaNHW oraz na plakatach.