Nabór uzupełniający na studia wymienne LLP/Erasmus – semestr letni 2012/2013

erasmus_logoW dniach od 28 marca do 20 maja 2012 trwa nabór na studia wymienne LLP/Erasmus na semestr letni 2012/2013.

Student zainteresowany naborem jest zobowiązany w trakcie trwania naboru do zapoznania się z ofertą uczelni i zgłoszenia do koordynatora wydziałowego swojego wyboru konkretnej uczelni. Dodatkowo student powinien powiadomić czy posiada certyfikat z języka obowiązującego do wyjazdu do danego kraju lub w przypadku braku zgłosić koordynatorowi uczestnictwo w egzaminie przeprowadzanym przez CPE.

Wszystkie te dane student powinien zawrzeć w formularzu elektronicznym, który obowiązkowo przesyła do koordynatora wydziału, z którego umowy korzysta.

Lista miejsc wynikająca z umów podpisanych przez nasz wydział.

Egzamin z języka obcego (angielski, niemiecki, francuski, hiszpański i włoski) planowany jest w czerwcu 2012 (16 lub 23 czerwca – sobota). Termin dokładny będzie ustalony w późniejszym terminie. Studenta obowiązuje wybór języka, w którym będą prowadzone wykłady, informacja o tym znajduje się przy każdej umowie. Studenci zostaną powiadomieni o szczegółach egzaminu (sala, godzina) na kilka dni przed egzaminem.