STUDIA PODYPLOMOWE „BEZPIECZEŃSTWO I JAKOŚĆ W ŁAŃCUCHU ŻYWNOŚCIOWYM”

logo bitmapa _podglad Serdecznie zapraszamy do udziału w VI edycji Studiów Podyplomowych „BEZPIECZEŃSTWO I JAKOŚĆ W ŁAŃCUCHU ŻYWNOŚCIOWYM”, których celem jest przygotowanie specjalistów z zakresu zarządzania jakością i bezpieczeństwem w łańcuchu rolno-spożywczym „od pola do stołu”.

Program studiów obejmuje zajęcia wykładowe i ćwiczeniowe, realizowane przez wysoko wykwalifikowaną kadrę naukową Wyższych Uczelni, a także kompetentnych szkoleniowców i trenerów.

Absolwenci otrzymają świadectwo ukończenia studiów podyplomowych wydane przez J.M. Rektora SGGW, zaświadczenia potwierdzające uczestnictwo w poszczególnych blokach tematycznych, wydane przez jednostki zewnętrzne oraz  Certyfikat auditora wewnętrznego systemów jakości w przemyśle spożywczym wydany przez TÜV SÜD Polska,  Certyfikat auditora wewnętrznego według Normy ISO 22000 wydany przez firmę SGS i certyfikat Pełnomocnika kierownictwa ds. zapewnienia jakości wydany przez firmę SGS.

Rekrutacja trwa do 30.09.2012 roku.

Kontakt:

jolanta_kowalska@sggw.pl i ewa_majewska1@sggw.pl