Sukces naszych studentów w konkursie GLOBAL MANAGEMENT CHALLENGE

gmcZespół studentów naszego wydziału w składzie: Elwira Chromińska, Katarzyna Paterek, Justyna Sochacka, Eliza Tarnowska i Piotr Waćko zajął III miejsce w konkursie GLOBAL MANAGEMENT CHALLENGE.

Global Management Challenge to unikalny na naszym rynku konkurs oparty na symulacjach biznesowych, który przez wiele firm uznany został za ciekawe narzędzie szkoleniowe. Zgodnie z ideą przewodnią “NAUKA PRZEZ PRAKTYKĘ” konkurs służy weryfikacji i poszerzaniu wiedzy z zakresu zarządzania całym przedsiębiorstwem. Jego celem jest również promocja uczestniczących osób oraz firm, które nie boją się nowych rozwiązań i aktywnie uczestniczą w procesie rozwoju kadry menedżerskiej.

W tegorocznej jubileuszowej X edycji Global Management Challenge Poland wystartowała rekordowa liczba 534 zespołów, czyli blisko 2000 osób. Konkurencja była wyjątkowo silna, a zatem awans do finałów krajowych oraz zajęcie III miejsca należy uznać za ogromny sukces. Gratulujemy!

gmc11