Targi Pracy „Pracodawca Marzeń Edycja III”

targipracyOrganizacja IAAS, działająca przy Szkole Głównej Gospodarstwa Wiejskiego, zaprasza na

Targi Pracy “Pracodawca Marzeń Edycja III”

Wezmą w nich udział firmy jak: Unilever,  Coca-Cola HBC, Dominium, De Heus, Agrosimex, Nestle, Novartis, Jeronimo Martins, DeLaval, FRESHMAZOVIA, INTERMAG, Inkubatory, Wojewódzki Urząd Pracy.

Targi odbędą się 7 marca (środa) w godzinach od 10 do 17 na starym kampusie SGGW w Auli Kryształowej w budynku nr 9. Podczas spotkania z przedstawiciele poszczególnych firm zaprezentują studentom i absolwentom profil danej firmy, jak również dostępne oferty pracy oraz staży i praktyk.

Targi Pracy to przede wszystkim szansa na zdobycie praktyki lub pracy w renomowanej firmie, ale również okazja zweryfikowania swoich możliwości i umiejętności z wymaganiami obecnego rynku pracy. Podczas wydarzenia studenci będą mieli okazję  porozmawiać z przedstawicielami różnych korporacji, co daje możliwość uzyskania niezbędnych informacji i wskazówek na temat rekrutacji. Co więcej studenci będą mieli możliwość wzięcia udziału w bezpłatnych warsztatach organizowanych przez firmy prezentujące swoje oferty na Targach Pracy, jak również zdobyć wiele cennych wskazówek odnośnie napisania własnego CV z pomocą wykwalifikowanej osoby z Wojewódzkiego Urzędu Pracy.

Targi Pracy  „Pracodawca Marzeń Edycja III” adresowane są do wszystkich zainteresowanych studentów (niezależnie od uczelni), a także poszukujących pracy i już pracujących absolwentów – również tych z większym doświadczeniem zawodowym.

Więcej informacji o dostępnych  warsztatach: http://www.facebook.com/events/316361848412925/ oraz  na iaas.sggw.pl