Tworzenie skutecznej propozycji projektu w ramach Programu People (Ludzie)

peop1Serdecznie zapraszamy na warsztaty pt.:

Tworzenie skutecznej propozycji  projektu w ramach Programu People (Ludzie) – projekty indywidualne

które odbędą się 14 kwietnia 2010 r. w Szkole Głównej Gospodarstwa Wiejskiego w godzinach 10.00-14.00 w małej sali konferencyjnej w Ikarze.
Spotkanie poprowadzi pani Bogna Hryniszyn z KPK.

Podczas szkolenia przedstawione zostaną zasady i cele akcji dla indywidualnych naukowców w ramach Programu Szczegółowego Ludzie. Ponadto omówione zostaną wyniki konkursów z lat ubiegłych.

Druga część warsztatów poświęcona będzie praktycznym aspektom przygotowania wniosku. Uczestnicy będą mieli możliwość zapoznania się z fragmentami rzeczywistych wniosków, ocenami ekspertów z lat ubiegłych oraz samodzielnie przygotować część wniosku.

Prosimy o przesłanie zgłoszenia najpóźniej do 9 kwietnia 2010 r., na adres: agnieszka_wojciechowska@sggw.pl lub faksem na numer: (22) 593 10 48.

W załączeniu formularz zgłoszeniowy i program warsztatów.