WNoŻ uroczyście rozpoczął nowy rok akademicki 2011/2012

radaW jubileuszowym roku 50-lecia swojego istnienia Wydział Nauk o Żywności SGGW w Warszawie uroczyście zainaugurował nowy rok akademicki 2011/2012. Naukę na  pierwszym roku studiów pierwszego i drugiego stopnia studiów stacjonarnych i niestacjonarnych rozpoczęło 330 studentów, którzy dołączyli do blisko 1500 już studiujących starszych kolegów i koleżanek.
Na Wydziale Nauk o Żywności zajęcia prowadzi 109 nauczycieli akademickich, a ich działalność wspomaga 26 pracowników technicznych i administracyjnych.

W inauguracji udział wziął Prorektor ds. Rozwoju prof. dr hab. Wiesław Bielawski, dziekani i prodziekani innych wydziałów, przedstawiciele stowarzyszeń i instytutów oraz przedsiębiorstw sektora spożywczego.

Dziekan wydziału, prof. dr hab. Dorota Witrowa-Rajchert, podsumowała bogaty w wydarzenia związane z jubileuszem 50-lecia dziekanzakończony rok akademicki, powitała nowo przyjętych studentów w społeczności  akademickiej, życząc im aby czas studiów obfitował w sukcesy naukowe i osobiste. Prodziekan  ds. Dydaktyki dr inż. Krzysztof Leszczyński przeprowadził uroczyste ślubowanie studentów I roku studiów stacjonarnych oraz wręczył im indeksy. Prorektor ds. Rozwoju prof. dr hab. Wiesław Bielawski wręczył wyróżnionym nauczycielom akademickim nagrody JM Rektora za osiągnięcia dydaktyczne, naukowe  i organizacyjne.

Nowych studentów w imieniu studentów powitał
inż. Marcin Iwaniuk.

Wykład inauguracyjny pt. “Alkohol etylowy – wróg czy przyjaciel?” wygłosił dr hab. Piotr Koczoń.

nagrody

Wręczenie nagród JM Rektora wyróżnionym pracownikom wydziału.

indexy

Wręczenie indeksów studentom I roku studiów stacjonarnych.

slubowanie

Ślubowanie studentów I roku.

miwaniuk

Wystąpienie przedstawiciela studentów inż. Marcina Iwaniuka

wyklad

Wykład inauguracyjny dr hab. Piotra Koczonia.