Wybory 2012 – Informacje dla studentów studiów niestacjonarnych

Do wszystkich studentów studiów niestacjonarnych I i II stopnia na SGGW

W związku z konsultacjami, które odbyły się między Radą Uczelnianą Samorządu Studentów a Uczelnianą Komisją Wyborczą, Studencka Komisja Wyborcza informuje o możliwości przeprowadzenia wyborów Rad Roku na studiach niestacjonarnych. Członkowie Rad Roku stają się członkami Rady Wydziałowej Samorządu Studentów, z pełnią praw i obowiązków wynikających z takiego członkostwa.

Wybory mogą zostać przeprowadzone po zawiadomieniu jak największej ilości studentów danego roku oraz po uzgodnieniu terminu wyborów, z prowadzącym zajęcia, na których mają się odbyć wybory.

Przebieg wyborów opisany jest w „Porządku wyboru starosty”.

Protokół z wyborów należy dostarczyć do Przewodniczącego Studenckiej Wydziałowej Komisji Wyborczej lub do Przewodniczącego Rady Wydziałowej Samorządu Studentów.

Wszelkie pytania proszę kierować do Studenckiej Komisji Wyborczej: kw@samorzad.sggw.pl

Przewodniczący Studenckiej Komisji Wyborczej

Wojciech Ulinowski