Zostań najlepszym studentem RP 2012

PrimusKogo szukamy?

Jeśli posiadasz średnią ocen większą bądź równą 4.53 z dwóch ostatnich semestrów oraz status studenta to jesteś idealnym kandydatem do konkursu Primus Inter Pares 2012.

Jak przebiega konkurs?

Po terminie składania formularzy, najlepsi studenci uczelni mazowieckich zmierzą się w finale regionalnym o tytuł najlepszego studenta Mazowsza.

Kiedy odbędzie się Finał Regionalny?

Finał Regionalny Województwa Mazowieckiego odbędzie się na koniec maja w Warszawie. Prestiżu konkursowi dodadzą zaproszeni goście – rektorzy mazowieckich uczelni wyższych , przedstawiciele władz Mazowsza.

Kiedy odbędzie się Finał Ogólnopolski?

Finał ogólnopolski jest ostatnim, najważniejszym etapem konkursowych zmagań, który odbędzie18 listopada 2012 w Warszawie. Więcej na temat Wielkiego Finału można przeczytać na ogólnopolskiej stronie Konkursu www.primus-inter-pares.pl .

Jak i gdzie można zgłosić się do Konkursu Primus Inter Pares?

Wypełniony formularz aplikacyjny, który znajduje się na niniejszej stronie www.primus-inter-pares.pl w zakładce biura regionalnego, wraz z załącznikami należy przysłać pocztą na warszawa@zsp.pl lub bezpośrednio do Biura Regionalnego ZSP, ul. Mokotowska 48, 00-543 Warszawa

Do kiedy można złożyć wniosek?

Aplikacje przyjmujemy do 22 maja 2012r. Szczegółowe informacje znajdują się na stronie internetowej www.primus-inter-pares.pl lub pod numerem telefonu 607 046 887.