Jubileuszowy Zjazd Absolwentów/Konferencja „Od technologii rolno-spożywczej do nauki o żywności” 21-22.X.1011

DSC_0094W dniach 21-22 października 2011 r.
odbył się

Jubileuszowy Zjazd Absolwentów
z okazji
50-lecia powołania naszego Wydziału

połączony z

Konferencją „Od technologii rolno-spożywczej do nauki o żywności”

W zjeździe absolwentów wzięło udział ponad 800 osób reprezentujących wszystkie roczniki i specjalizacje. Najliczniej pojawił się rocznik 1974. Absolwenci wzięli udział w konferencji naukowej „Od technologii rolno-spożywczej do nauki o żywności”, w trakcie której referaty wygłosili wybitni specjaliści technologii i nauk o żywności, również absolwenci naszego wydziału. Ponadto, wysłuchano wystąpień wspominkowych profesorów-seniorów. Pierwszego dnia zjazdu w murach wydziału odbył się wieczór piwny, a drugiego po spotkaniach roczników i specjalizacji bawiono się na balu i dyskotece 50-lecia.

Zapraszamy do obejrzenia galerii zjazdu (wszystkie zdjęcia do pobrania w pliku GALERIA JZA) oraz galerii roczników.

Pliki referatów wygłoszonych na konferencji:

Stanisław Gwiazda Technolog wczoraj i dziś
Miroslaw Bohdan Plusy i minusy opakowań XXI wieku
Stanislaw Berger Byłem sekretarzem
Krzysztof Krygier Żywność zdrowie i pieniądze
Marek Marzec Zapewnienie bezpieczeństwa i jakości produktów w nowoczesnej dystrybucji
Klaudyna Terlicka Znakowanie zywnosci – przyszle zmiany
Andrzej Lenart Nauka w rozwoju technologii żywności
Dorota Witrowa Rajchert 50 lat WNoŻ

Serdecznie dziękujemy wszystkim uczestnikom zjazdu za te spotkania! Do zobaczenia!

Program konferencji:

Program21prog22

Program konferencji do pobrania (pdf)

www.50latwtz.pl